Obytný karavan Weinsberg 480 EU, klimatizovaný r.v. 2022

Cena od: 1 250 /den

Rok výroby 2022
Kapacita karavanu 5 osob
Celková hmotnost 1 350 kg
Celková délka 7 070 mm
Celková šířka 2 320 mm
Celková výška 2 790 mm
Nejvyšší rychlost 100 km/h

Vyberte si termín:

Grily

Nosiče jízdních kol

Stěny k markýzám

50 Kč/den

500 Kč

200 Kč/den

350 Kč/den

20 Kč/den

100 Kč/den

100 Kč/den

80 Kč/den

500 Kč

50 Kč/den

90 Kč/den

20 Kč/role

30 Kč/sáček

300 Kč/den

Zdarma

Pro příjemnější start

Popis

Obytný klimatizovaný karavan Weinsberg 480 EU r.v. 2022

Prostorný a vzdušný klimatizovaný obytný přívěs s celkovou délkou 7,07m poskytne všem, rodinám, mladým i starším párům jedinečný zážitek v podobě maximálního pohodlí a jedinečného komfortu při vašich delších cestách za dobrodružstvím a poznáním. I přes svoji velikost tento karavan vyniká nízkou hmotností což umožňuje s ním velmi pohodlné manipulování.

Standartní výbava:

Obytný prostor bude vybaven kvalitním nábytkem, pevnou podlahovou krytinou PVC a střešním oknem. Všechny okna budou vybavena jak moskytiérou, tak zatemňovacími roletami, taktéž dveře budou mít ve výbavě moskytiéru. Karavan bude disponovat 2 pohodlnými samostatnými postelemi a sezení ve tvaru U, které je možné rozložit na dvojlůžko. Všechny místa na spaní jsou doplněny čtecími lampičkami. Za příplatek je možné si doobjednat rolovací výsuvný rošt mezi obě postele, čímž vytvoříte neuvěřitelné letiště na spaní o šířce 2m až pro tři osoby. Pohodu při špatném počasí zajišťuje barevný led SMART televizor a předpověď počasí, kdy budete moc opět vyrazit na výlety, přesný čas a budík abyste nic nezmeškali zajistí pak Meteostanice Emos E6018. Pro bezpečné uložení drobných cenných předmětů bude v karavanu namontován malý trezor. Celý karavan bude vytápěn plynovým topením Truma s rozfukem a v horkých dnech chlazen klimatizací Dometic FJ 1700. Kuchyňská linka bude mít tříplotýnkový vařič, dřez z ušlechtilé oceli a lednicí Dometic 105 l (12V, plyn, 230 V). V koupelně kromě okna naleznete keramické kazetové WC Dometic, a sprchový paket. To vše bude zabezpečováno zabudovanou nádrží na čerstvou vodu 45 l, pojízdnou nádrží na odpadní vodu 25 l a bojlerem Truma Therme (poskytující teplou vodu pro kuchyni a koupelnu). Na vchodové stěně bude příjemný stín poskytovat 4 m. dlouhá markýza Thule Omnistor včetně upínacího zabezpečovacího popruhu a ovládací tyče. Caravan v případě výpadku el. energie je vybaven nezávislým el. zdrojem a pulsní nabíječkou. Pro pohodlné ukládání věcí do karavanu zvenčí bude vybaven servisními dvířky jak v přední, tak zadní části karavanu. Z velikosti karavanu nemusí naši klienti mít strach z manipulace s ním, neboť bude vybaven pojezdem a za příplatek tak s ovladačem karavan sám najede, kam si budete přát. Caravan samozřejmě bude vybaven všemi potřebnými návody k obsluze.

V ceně půjčovného je:

Schůdek, připojovací kabel 220V CEE, redukce pro připojení z běžné zásuvky, 1 ks kompozitní láhve s náplní Propan, vyrovnávací sada klínů, 2 role toaletního papíru, 2 ks do chemické toalety, vybavení kuchyně (příbory, nádobí, hrnce, pánvička), připojná redukce 7/13 pólů, euro zásuvka pro karavan, zámek oje karavanu, náhradní plnohodnotné rezervní kolo, přídavná zrcátka, servisní box a havarijní pojištění.

Ceník půjčovného:

Hlavní sezóna 1.6. – 30.9. 1 450 Kč / den * nad 15 dnů
Mimo sezónu 1.10. – 31.5.** 1 250 Kč / den * nad 7 dnů
Vratná kauce 10 000 Kč

* Při zapůjčení na dobu delší, uvedenou v ceníku, poskytujeme 15% SLEVU.
** Mimo zazimovacího období, podle aktuálních klimatických podmínek.
Veškeré ceny jsou uvedené včetně 21% DPH.

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky půjčovny obytných a nákladních přívěsů F.K.Commercium, s.r.o.

platné od 1.2021

Základní podmínky

K tažení obytného nebo nákladního přívěsu (dále jen „PŘÍVĚS“) postačí ŘP skupiny B, pokud celková hmotnost celé soupravy nepřekročí 3500 kg. Při překročení součtu celkové hmotnosti 3500 kg u soupravy je pak nutný ŘP skupiny B+E. PROTO PROSÍM věnujte pozornost celkovým hmotnostem Vašeho vozidla a našich přívěsů.

 • K zapůjčení přívěsu požadujeme předložit 2 platné doklady totožnosti (OP, ŘP, PAS).
 • Minimální věk potřebný k tažení přívěsu je 25 let s minimální praxí řízení 2 roky.

Nájemce je povinen táhnout přívěs maximální rychlostí 100 km/hod.

Nájemce nesmí přenechat přívěs do pronájmu třetí osobě. Nájemce je povinen do nájemní smlouvy uvést všechny další osoby, které budou případně manipulovat s přívěsem v silničním provozu.

Nájemce pečuje o to, aby na přívěsu nevznikla škoda, dodržuje instrukce pronajímatele a výrobce o používání přívěsu a jeho spotřebičů dle návodů v tištěné podobě, které jsou součástí dokladů k vozidlu.

Nájemce je povinen přívěs zabezpečit proti krádeži (použitím zabezpečovacího zámku oje, zámků dveří a klapek, uzavřením oken), neodpojovat přívěs na nehlídaných parkovištích a v případě poruchy tažného vozidla jej nezanechat bez dozoru.

Komplexní pojištění je sjednáno u přívěsů se spoluúčastí 5% (min. 5.000,-Kč) na havárii, odcizení i živelné pohromy.

Pouze u malých nákladních přívěsů je součástí půjčovného pouze pojištění odpovědnosti a případné náklady na odstranění škody, nebo max. do výše 5 000 Kč jdou na vrub klienta, pokud bude škoda způsobena jeho vinou.

 • Minimální doba pronájmu přívěsu jsou 3 dny.
 • Je zakázáno provádět jakékoliv úpravy na přívěsech (polepování, šroubování, vrtání atd.).
 • Je zakázáno v přívěsech kouřit, používat svíčky, prskavky atd.
 • Je zakázáno v karavanu převážet jízdní kola, lyže a jiné předměty s ostrými hranami a nezabezpečené proti pohybu, které by mohly poškodit vnitřní vybavení.
 • Při neodstranitelném poškození interiéru nebo exteriéru účtujeme úhradu v plné výši na základě rozpočtu autorizovaného servisu.
 • Je zakázáno v přívěsu používání běžného toaletního papíru do chemického WC.
 • Je zakázáno v karavanu používání chemického WC bez chemie.
 • Je zakázáno nakládat na přívěs materiál nebo zboží vyšší hmotnosti, než-li je stanoveno výrobcem.
 • Je zakázáno brát do přívěsu jakékoliv zvíře.
 • Při předčasném ukončení pronájmu se nájemné nevrací.
 • V případě neznalosti některé z manipulace se zařízením přívěsu, nebo potřeby rady v nouzi, je nájemci k dispozici HELP linka +420 739 044 375.
 • Nedodrží-li nájemce sjednanou dobu pro vrácení přívěsu bez předchozí telefonické dohody s pronajímatelem, je povinen zaplatit vedle částky odpovídající dennímu nájemnému též smluvní pokutu ve výši 3.000,- Kč při překročení sjednané doby do 24 hodin, překročí-li prodlení s vrácením přívěsu 24 hodin je nájemce povinen zaplatit za každých započatých 24 hodin prodlení smluvní pokutu ve výši 5.000,-Kč.

Platební podmínky

Předběžná rezervace nebo přívěsu na daný termín (e-mail, tel.) platí pouze 5 dnů. Do této doby musí být uhrazena rezervační záloha, která slouží jako závazná blokace termínu.

 • Pokud nebude záloha v uvedené době uhrazena, přívěs bude dále nabízen jako volný.
 • Při vyzvedávání přívěsu se skládá vratná kauce 10.000,- Kč na případné škody nekryté komplexním pojištěním atd.

Rezervační zálohy

 • Při pronájmu do 7 dnů: 2.000,- Kč.
 • Při pronájmu do 14 dnů: 3.000,- Kč.
 • Při pronájmu nad 14 dnů: 5.000,- Kč.

Rezervační záloha se odečítá oproti platbě vratné kauce. Při stornování rezervace 4 týdny před začátkem termínu, se záloha vrací v plné výši proti administrativnímu poplatku 1.000,- Kč. Po této době je záloha nevratná.

Předání a vrácení

Přívěs se předává v místě a čase sjednaném v půjčovní smlouvě.

 • První den pronájmu není placený při vyzvedávání přívěsu po 17 hodině a poslední den pronájmu při vrácení do 9 hodin dopoledne.
 • Obytný přívěs musí být předán v odpovídajícím stavu, uklizený, čistý, s vyprázdněnou a vypláchnutou kazetou chemického WC. Nákladní přívěs musí být předán čistý s uklizenou nákladovou plochou.

Při vrácení neuklizeného přívěsu (wc, koupelna, kuchyně atd.) účtujeme částku 1.500,- Kč (kazeta WC je potřeba vylít a vypláchnout), při drobném, odstranitelném znečištění přívěsu např. olejem, barvou atd. účtujeme částku 5.000,- Kč.

 • Vyzvedávání a vracení přívěsu probíhá standartně na adrese Kolmá 440, 273 61 Velká Dobrá, není-li ve v půjčovní smlouvě sjednáno jinak.
 • Přívěs je možné přistavit po dohodě na požadovanou lokalitu.
 • Převzetí přívěsu a seznámení se s jeho zařízeními a obsluhou trvá min. cca 60 min, v závislosti na zkušenosti nájemce s obsluhou přívěsů.
 • Pokud vznikly během Vaší cesty větší či menší škody, opotřebení dílů či součástí, oznamte tuto skutečnost při vrácení přívěsu. Pokud jsou škody v rozsahu bránícímu dalšímu pronájmu, je třeba toto nahlásit ještě před návratem na HELP linku +420 739 044 375.
 • Zákazník hradí všechny pokuty, penále a škody, jím způsobené, na kterých nenese vinu pronajímatel.

V případě poruchy

Všechny naše přívěsy jsou pravidelně servisovány a kontrolovány, ale i přesto může dojít k poruchám některých spotřebičů nebo jiných částí.

 • Veškeré opravy a nákup náhradních dílů, je možno realizovat pouze se souhlasem pronajimatele.
 • Nezapomeňte si nechat vždy vystavit řádný účet, bude Vám proplacen při vrácení vozidla.

V případě nehody/poškození

V případě nehody/poškození přívěsu (dopravní nehoda, živelná událost, vandalismus atd.) nebo poškození jiné věci přívěsem je nutné vždy přivolat policii a nechat si vystavit zápis o události pro pojišťovnu.

 • Pořiďte fotodokumentaci.
 • Informujte neprodleně pronajímatele na HELP linku +420 739 044 375.

Storno poplatky

Rezervační záloha se při stornování 4 týdny před začátkem termínu vrací v plné výši proti administrativnímu poplatku 1.000 Kč. Po této době je záloha nevratná.

Slevy

Stálým zákazníkům poskytujeme na pátý a každý další pronájem v délce min. 7 dnů slevu 10% (nevztahuje se na příplatkové příslušenství).

Odstoupení od rezervace

Při poškození přívěsu v rozsahu bránícímu pronájmu může pronajímatel odstoupit od rezervace. Uhrazená záloha se vrací v plné výši.

Ochrana osobních dat

Veškerá Vaše osobní data jsou zajištěna v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR). Po skončení obchodního vztahu archivujeme pouze nájemní smlouvu a faktury po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy, po které budou dokumenty řádně skartovány. Žádná data nejsou postupována třetím osobám a ani využívaná pro jakoukoliv jinou činnost, než je zrealizování nájemní smlouvy na zapůjčení přívěsu.

Kontaktujte nás

Volejte:
602 379 949

E-mail:
info@fkcommercium.cz

Adresa:
Kolmá 440, 273 61 Velká Dobrá

Bankovní spojení:
102 106 76 71 / 5500

Kde nás najdete?

Máte dotaz?

  Jméno

  Email

  Předmět

  Vaše zpráva