Zobrazuji všechny 4 výsledky

Půjčovna karavanů a přívěsů

Vážení zákazníci naší půjčovny, kladete si otázku proč si půjčit karavan, co vše můžete očekávat a co Vám takový obytný přívěs může nabídnout?

Tak předně svobodnou dovolenou s prostorným a pohodlným obytným přívěsem. Nejste vázání na jedno místo, můžete všude přesně zůstat tak dlouho, dokud se Vám tam bude líbit. Můžete vyrazit okamžitě a nemusíte se strachovat, zda-li budou mít v cíli vaší cesty, v hotelu či penzionu volný pokoj. Máte-li děti, věřte, že pro ně se takový víkend či dovolená stane nezapomenutelným zážitkem a dobrodružstvím.

Komfort po celou dobu dovolené. Karavany jsou vybaveny sprchou, wc, topením, vařičem i ledničkou s mrazákem. Dostatečným úložným prostorem, kam můžete uložit mnoho vašich osobních věcí, pro sport či hobby, které by jste jinak do osobního vozu nedostali. Nemusíte neustále zabalovat kufry, vše si vezete z domova pohodlně ve skříňkách a úložných prostorech.

Čekáte nečekanou návštěvu, Váš dům není připraven a navíc chcete připravit pro hosty nečekaný zážitek. Úplně stačí prostorná zahrada, nebo prostorné parkoviště u domu a přípojka 220V a Vaše hosty můžete ubytovat v našem obytném přívěsu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu v naší půjčovně obytných přívěsů u Kladna, v dostupné vzdálenosti, ale i za 10 min. z Prahy nebo do 20 min. z Berouna.