Byt 2+kk na Praze 7

Pronájem moderního bytu 2+kk s balkonem o velikosti 49,6 m2, který se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 7.

 

Byt je proveden ve vysokém standardu KOMFORT a nachází se ve 4 NP bytového domu z roku 2016 s výtahem, v klidné lokalitě Prahy 7 v těsné blízkosti řeky Vltavy. Byt se skládá z prostorné předsíně, obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, balkónem, ložnicí a koupelnou. K bytu patří i sklepní kóje. Okna bytu vychází do tichého vnitrobloku, čímž je zabezpečená plná zvuková izolace od hluku z ulice.

 

Byt se nachází v atraktivní lokalitě pražských Holešovic s perfektní dostupnosti jak autem, tak MHD (stanice metra C – Vltavská, nebo Nádraží Holešovice, či B-Palmovka jsou 2 stanice tramvají). V okolí kompletní občanská vybavenost, obchody, restaurace, nedaleko sportovní areál Štvanice, golf Rohanský ostrov, Stromovka, Letenská pláň.

Stav: Obsazené

20210503_113710

Byt 2+kk na Praze 4

Pronájem moderního bytu 2+kk o velikosti 45,5 m2, který se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 4 – Podolí.

 

Byt je po rekonstrukci a nachází se v 5 NP bytového domu z roku 2001 s výtahem, v klidné lokalitě Prahy 4 v těsné blízkosti řeky Vltavy a Vyšehradu. Byt se skládá z prostorné předsíně, obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou. K bytu patří i sklepní kóje. Okna bytu poskytují krásný výhled do údolí na Vltavu.

 

Byt se nachází mezi logo loci Vyšehradu a Podolským nábřežím, s cyklo a inline stezkou, vedoucí na Náplavku nebo opačným směrem na Zbraslav. Na nábřeží je yacht klub s přístavištěm a jednu stanici tramvají je vzdálená Podolská plovárna nebo Žluté lázně. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost je zajištěna nejen z Podolského nábřeží, ale i pěší dostupnosti metra C, ať již ze stanice Vyšehrad nebo Pražské Povstání

Stav: Obsazené

20210503_111830

Garážové stání na Praze 7

Pronájem garážového stání, nacházející se ve vyhledávané lokalitě Prahy 7.

 

Garážové stání se nachází v bytovém domě z roku 2016 v těsné blízkosti řeky Vltavy s perfektní dostupnosti jak autem, tak MHD (stanice metra C – Vltavská, nebo Nádraží Holešovice, či B-Palmovka jsou 2 stanice tramvají). 

Stav: Obsazené

20210503_113613

Zemědělský pozemek u Lomnice n. Popelkou

Pronájem orné zemědělské půdy v krásném prostředí úpatí Krkonoš v k.ú. Želechy.

Stav: Obsazené

20210428_154758