Pro klienty, kteří si oblíbili naší půjčovnu obytných přívěsů ve Velké Dobré u Kladna máme příjemnou zprávu. Pro příští sezónu rozšíříme naši nabídku o čtvrtý karavan, abychom Vám mohli nabídnout více volných termínů pro vaše za odpočinkem či dobrodružstvím.

Objevili jsme letos vyrobený předváděcí karavan KNAUS SPORT 400LK, který je elegantnějším příbuzným našich karavanů Weinsberger, neboť i ty patří pod značku Knaus. To všem našim klientům přinese výhodu komfortního ovládání, kdy většina ovládání je s karavany Weinsberg podobná.

KNAUS SPORT 400LK spadá do segmentu oblíbených malých karavanů, který disponuje stejnou dispozicí jako náš oblíbený Weinsberg 400LK , ale klientům přináší nabídku mnohem širší variability vnitřního uspořádání, kdy nabízí volbu mezi spaním na palandách pro děti s rozkládacím dvoulůžkem a nebo pro pár uspořádání s dvoulůžkem a sezením pro dva v zadní části karavanu. Navíc oproti Weinsbergu 400LK je o 12 cm širší což oceníte při delším pobytu.

Možnost rezervovat si termín pro vaše cesty za novými zážitky s tímto karavanem KNAUS SPORT 400LK bude možné již od 14. listopadu, kdy bude vytvořena na těchto stránkách jeho karta, kde se Vám představí ve své plné kráse. Budeme se těšit, že Vám tento náš nový přírůstek KNAUS SPORT 400LK do naším rodiny karavanů udělá stejnou radost, jakou Vám dělají naše karavany Weinsberg.