F.K. Commercium

Půjčovna karavanů a přívěsů

Vážení zákazníci naší půjčovny,
kladete si otázku proč si půjčit karavan, co vše můžete očekávat a co Vám takový obytný přívěs může nabídnout?

Tak předně svobodnou dovolenou s prostorným a pohodlným obytným přívěsem. Nejste vázání na jedno místo, můžete všude přesně zůstat tak dlouho, dokud se Vám tam bude líbit. Můžete vyrazit okamžitě a nemusíte se strachovat, zda-li budou mít v cíli vaší cesty, v hotelu či penzionu volný pokoj. Máte-li děti, věřte, že pro ně se takový víkend či dovolená stane nezapomenutelným zážitkem a dobrodružstvím.

Komfort po celou dobu dovolené. Karavany jsou vybaveny sprchou, wc, topením, vařičem i ledničkou s mrazákem. Dostatečným úložným prostorem, kam můžete uložit mnoho vašich osobních věcí, pro sport či hobby, které by jste jinak do osobního vozu nedostali. Nemusíte neustále zabalovat kufry, vše si vezete z domova pohodlně ve skříňkách a úložných prostorech.

Čekáte nečekanou návštěvu, Váš dům není připraven a navíc chcete připravit pro hosty nečekaný zážitek. Úplně stačí prostorná zahrada, nebo prostorné parkoviště u domu a přípojka 220V a Vaše hosty můžete ubytovat v našem obytném přívěsu.

Obytný karavan Weinsberg 400 LK r.v. 2019

Atraktivní a oblíbený rodinný obytný přívěs s celkovou délkou 6m vyniká lehkou manipulací a díky stabilizátoru i příjemnou jízdou. Lehká váha, velmi dobrá kvalita, patrová panda a bohatá výbava je předností tohoto přívěsu pro první nebo kratší cesty rodin s dětmi za dobrodružstvím.

Více zde

Obytný klimatizovaný karavan Weinsberg 450 FU r.v. 2014

Komfortní klimatizovaný obytný přívěs s celkovou délkou 6,62m poskyne všem, rodinám, mladým i starším párům jedinečný zážitek v podobě maximálního pohodlí při vašich delších cestách za dobrodružstvím a poznáním. I přes svoji velikost tento karavan vyniká nízkou hmotností.

Více zde

PŘIPRAVUJEME obytný karavan Weinsberg 480QDK r.v. 2021

Komfortní klimatizovaný obytný přívěs s celkovou délkou 770 cm poskytne všem, rodinám, mladým i starším párům jedinečný zážitek v podobě maximálního pohodlí při vašich delších cestách za dobrodružstvím a poznáním. I přes svoji velikost tento karavan vyniká příjemnou manipulací.

Více zde