F.K. Commercium

Domu  / 

Novinky

Karavanem Weinsberg 450FU na cesty nově s KLIMATIZACÍ

Do sezóny 2019 jsme pro Vás připravili příjemné dovybavení našeho karavanu Weinsberg 450FU, který na vašich cestách v horkých dnech bude poskytovat příjemný chládek díky nové a výkonné KLIMATIZACI a v době dešťů zase Vašim dětem nabídne TELEVIZOR s DVD přehrávačem příjemné čekání na hezké počasí.

Více zde

Do příští sezóny pro Vás připravujeme nový karavan

Pro sezónu 2019 pro Vás připravujeme nový karavan, který nahradí náš první karavan 400LK. Jelikož tento karavan patřil po celých všech šest sezón k nejoblíběnějšímu karavanu naší půjčovny, při výběru nového modelu jsme nezaváhali ani minutu a důvěru opět dali karavanu s touto vnitřní dispozicí v jeho modernizovaném modelu pro rok 2019. Věříme že i nadále bude náš nový Weinsberg 400LK pro Vás příjemným společníkem na vašich cestách za odpočinkem a dobrodružstvím.

Více zde

Blíží se konec karavanové sezóny.

Již za dva týdny, k 30. září ukončíme letošní sezónu v naší půjčovně karavanů, abychom pro Vás mohli připravit na příští sezónu 2019 několik příjemných překvapení. Budeme se na všechny zájemce o zapůjčení našich karavanů těšit opět 1.5.2019.

Více zde

Změna cen u nehtové modeláže.

Od roku 2011 jsme pro Vás udržovali stejné ceny našich služeb u nehtové modeláže. Bohužel neustálé zvyšování cen materiálu a snaha o zachování vysoké kvality našich služeb nás donutili po sedmi letech od 1.9.2018 upravit ceny. Věříme že i nadále tak budete od nás odcházet spokojeni s krásnými nehty, kterými potěšíte sebe a okouzlíte okolí.

Více zde

Nabídka karavanu Weinsberg 400LK k prodeji

Nabízíme k prodeji náš karavan Weinsberg 400LK za 199.000 Kč vč. DPH s možností odpočtu DPH (164.462 Kc bez DPH). Více informací ke karavanu naleznete v sekci "bazar".

Více zde

GDPR

Se všemi daty je nakládáno v souladu s nařízením EU 2016/679 (GDPR).

Více zde

Naše karavany ukončily letošní sezónu.

K 31.10. jsme ukončily letošní sezónu karavanů. Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich přízeň a budeme se těšit opět na shledání v nové sezóně 2018, která začne 1. dubna. Rezervace na příští sezónu přijímáme již nyní od 1. listopadu.

Více zde

Blíží se opět začátek sezóny karavanů.

Milí zákazníci, i pro letošní sezónu 2017 jsme pro vás jako poděkování za vaší dosavadní přízeň zachovali stejné ceny pro půjčování přívěsů jako v předchozích letech. Volné termíny naleznete u každého karavanu nebo přívěsu v jejich rezervačním kalendáři. Půjčovna karavanů a přívěsů letos svoji sezónu zahájí 1. dubna 2017. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Více zde

Pro karavanovou sezónu 2015 rozšiřujeme pro vás naši nabídku karavanů o Weinsberg 450 FU

Do sezóny 2015 vstupujeme nejen z nezměněnými cenami pro všechny naše zákazníky, ale naši nabídku rozšiřujeme o nový karavan Weinsberg 450 FU.

Více zde

Naše webové stránky Vám nově přinášejí REZERVAČNÍ KALENDÁŘ

K lepší orientaci při Vašem hledání vhodného termínu na zapůjčení našeho karavanu jsme pro Vás nově na našich webových stránkách zavedli REZERVAČNÍ KALENDÁŘ.

Více zde

Pro caravaning začíná nová sezóna 2014. U nás s nezměněnými cenami

Milí zákazníci, i pro letošní sezónu 2014 jsme pro vás jako poděkování za vaší dosavadní přízeň zachovali stejné ceny pro půjčování přívěsů jako v předchozích letech. Děkujeme a budeme se těšit na vaši návštěvu v letošním roce.

Více zde

Naše nehtové studio vám nyní nabízí služby na Kladně

Od nového roku 2014 vám nově nabízíme naše služby na Kladně v Rozdělově. Najdete nás nyní v kadeřnickém salonu MONA v obchodním domě Siréna, nám. J. Masaryka 2735 Doufáme, že nám i nadále zachováte vaši přízeň.

Více zde

Pro rok 2013 Vám přinášíme samé radostné zprávy.

Vážení zákazníci, oproti negativním zprávám, kterými jste od letošního Nového roku 2013 v obležení na každém kroku, si naše společnost pro Vás připravila několik radostných novinek. Doufáme, že Vás jimi potěšíme a že s našimi službami budete minimá

Více zde

Seznamte se s novinkou v lakování nehtů SHELLAC

Přivítejte SHELLAC... Novinka v lakování nehtů, aplikace laků stálost gelů nyní pro Vás i ve Velké Dobré…

Více zde

S naším karavanem nyní komfortněji a bezpečněji.

Pro Vaši větší pohodu na cestách s naším karavanem je od letošního roku karavan pro lepší zabezpečení vašich osobních věcí nově vybaven trezorem a komfort o teplých nocích zajišťuje přenosný ventilátor.

Více zde

Do letní sezóny s výhodnějšími podmínkami.

Vážení zákazníci, do letní sezóny, která dnes pro půjčování karavanů a přívěsů začíná, jsme pro Vás připravili dárek v podobě nabídky vybraného příslušenství ZDARMA.

Více zde

Rozšířili jsme pro Vás nabídku příslušenství v půjčovně karavanů.

Více zde

Od dnešního dne je karavan jen za 700 Kč na den.

Včerejším dnem skončila hlavní sezóna pro půjčování karavanu. To znamená, že si můžete užít poslední teplé dny v letošním roce s naším karavanem už od 700 Kč na den a to včetně DPH.

Více zde

Zkvalitňujeme pro Vás služby v oblasti nehtové modeláže.

Studio nehtové modeláže pro naše zákaznice v rámci zkvalitňování našich služeb pořídilo zcela novou elektrickou brusku na nehty.

Více zde